2017 All-Star Türkiye Başlıyor !

 “ALL STAR” etkinliği bu senede Avrupa Basketbol Ligleri arasında en değerli lig olmayı başaran Spor Toto Basketbol Ligi bizleri bir şölen niteliğinde karşılayacak. Organizasyon Ülker Arena üzerinde yapılacak, ilk olarak yarın “Parkenin Sihirbazları” maçında Asya ve Avrupa ekibi yeteneklerini konuşturacak.

Ülker Sports Arena’nın ev sahipliği yaptığı Spor Toto All Star-2017 etkinliğinin oylama süreci artık sona erdi. “Parkenin Sihirbazları Türkiye’miz için Omuz Omuza” sloganıyla yarın etkinliğe start veriliyor. En yüksek oy sürpriz bir şekilde Banvit’te oynamakta olan Jordan Thedore’un aldığı oylama sonlandı ve Asya-Avrupa takımları belli oldu.

Avrupa’da Cedi ikinci sırada yerini aldı

14.kez yapılacak olan “Sport Toto All-Star 2017” etkinliği Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından oldukça desteklenmektedir. Karşı karşıya gelecek Asya ve Avrupa takımların belli olması da heyecanlanmamızı sağlıyor.  Oylama 16 Aralık ayından 9 Ocağa kadar devam etti. Basketbol ligimizin oylama yoldaşı redbull.com’un desteğiyle yapılan oylamaların sonucun Banvit forması giyen Jordan Theodore tam 30.727 oy alarak lider olurken, 2.sırada takip eden Avrupa karması oyuncusu Cedi Osman 23.727 oyla yerini aldı. Ülker Sports Arena stadında yarın başlayacak karşılaşmada Avrupa takımını AEfes koçu Velimir Perasovic yönetirken, Asya karmasını ise Tofaş’ın koçu Orhun Ene yönetecektir.

Müthiş atmosfer

Yine ev sahipliğini Ülker Arena sahiplenirken 15 bin civarlarında sahip olduğu kapasitesiyle 2017 All-Star etkinliğine damgasını vuracak. Çok çabuk doldurulan bu koltukların sahiplerine sadece maç değil aynı sırada yapılması planlanan bir birinden güzel şovlar, yine siz seyircilerin katılımıyla gerçekleşecek yarışmalar, bol bol sürprizlerin olduğu eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. Avrupa’da en iyi basketbol salonlarından biri olarak gösterilen Ülker Arena, saha manzaralı restoranı, dev ekranları, müthiş ışıklandırmaları, altyapı ve iyi ses akustikleri ile All-Star tadını üst basamaklara taşımakta rol alacak.

Spor Toto All Star Etkinlikleri hangi kanal verecek 2017?

Spor Toto Basketbol All Star etkinliği Pazar 15 Ocak gününde başlayacak ve NTV SPOR yayını üstlenecek. Organizasyon yarın 14:00 da başlayacak. İlk olarak Asya ve Avrupa karmalarının maçı ile etkinlik açılacak.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Spor insan hayatı için en önemli gereksinimlerden bir tanesidir. Çünkü spor ...

5.Hafta maçları oynanırken, Ziraat Türkiye Kupası’nda H Grubunda bulunan ...

Brezilyalı golcü Dinamo Kiev’li Junior Moraes Beşiktaş açıklaması ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?