Adıyaman ve çevresinde 5.6 Şiddetinde Deprem

Adıyaman ve çevresinde 5.6 Şiddetinde Deprem

Adıyaman’ın merkezinde ve çevresinde olan devremde bir çok çevredeki mezralar köyler yaylalar çok hasar görmekte alınan son bilgilerere göre.. Adıyaman’ın şehir merkezinde 56 evler dedikleri mevkide bir kaç binan ve bir çok iş yerinin ve evlerinin hasar görüldü meydana gelmiştir.

Adıyaman’ın ilçelerinden olan SAMSAT İLÇESİNİN %25’Şİ Depreme dayanamayıp yıkılmış durumda Sitemizin yazarlarından olan Ali bey gidip bizat keşif etmiştir samsat ilçesinde herhangi bir can kaybı olmadığının ve yaralıların çok sayıda olduğu öğrenilmiştir. Bununla beraberinde Samsat’a bağlı akpınar köyünde olan depremin etkisinde evlerin yıkılma sonuç’u iki insan hayatını kaybetmiştir. Adıyaman ve samsat’da okulların tatil edildiğide öğrenilmiştir.

Adıyaman’ın KAHTA İLÇESİNDE Olan depremde insanlar korkarak kendini sokağa atmış bulunmakda insanların kendi canlarından korkarak herkes kendini sokağa atmış bulunmak da, İNSANLAR Korkudan evlerine girilmediği görünmekdedir. HALKLA Yapılan çalışmalar sonuçu bu akşam insanların kendi evlerinde rahat uyuyamıyacağı görülelerek yanına sıcak bişiler alarak boş arazilerde yada binanalardan uzak olan bölgelerde konalşayacakalrı görülmektedir. Sohbet ‘lerimiz insanlarımızla bu yöndedi

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Müşterinin Katılımını Artırmak için Mektup Yazısı Taktiklerini Sohbet ...

WordPress Üyeleri Eklentisine Bir Sohbet Odasını Nasıl Entegre ...

Mobil grup sohbet temasını şekillendirmek için 8 CSS hilesi CSS'yi ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?