Akıllı Telefonlarda Sarj Tüketimi

analiz-en-iyi-bataryaya-sahip-akilli-telefonlar

Bataryanın Ömrünü Uzatma Yöntemleri

Bu konuda çok fazla şey okumuşuzdur son zamanlar da prize bağlı yaşayan insanlar bile oluşmaya başlamıştır. Akıllı telefonların gündelik hayatımıza bu kadar etki etmesinin sonucunda insanlar telefonunun sarjlarına göre hareket eder oldu.
Telefonun sarjı bitince sanki hayattan soğumu ve psikolojisi bozulan insanların bile olduğunu söyleyebiliriz. Peki bu akıllı telefonların ömürlerini uzatmak için yöntemler var mı?
Bunun için çok fazla şeyler okumuş olsak da paylaşacağımız bilgiler size daha çok bilgi vericektir. Eğer sizde telefonunuzun sarjı daha hızlı gitsin istiyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.
Bataryanın ömrünü nasıl uzatabiliriz? Bu sarj kullanımını azaltmak için yöntemler de vardır.
Uygulamalar ve siteler üzerinde dinlediğimiz müzikler sarjı adeta sömürüyor diyebiliriz çünkü bunlar arkaplan da çalıştığı için bataryayı bitirmeye yarıyor.
Hepimiz telefonu kullandığımız zaman internet erişimini genelde kapatıyoruz bu bize sarjın yavaş bitmesini kazandırmıyor aksine kaybedebiliyoruz internet bağlantısı sarjı bitirmez, internete bağlıyken yaptığınız şeyleri sarjı bitirir.
Ve en önemliside telefonunuzu aydınlatma ışığıdır, eğer sarjınızın bitmesini istemiyorsanız bu aydınlatmayı otomatik ayarda kullanın bu size daha çok sarj kazandırır.
Şunları da söylemeden edemicem, hayatımızın çoğu bölümünu kaplayan bu akıllı telefonları elimizden düşürmediğimiz sürece sarjları hep bitecektir ve bi süre sonra prizin yanından ayrılmayan insanlara dönüşeceğiz.
Verdiğimiz bilgileri yaparsanız eğer gerçekten sarjınızın daha uzun süreli gittiğini göreceksiniz.
Tavsiyem ; çok fazla akıllı telefonlara bağlanmayın.. Sizde otantik kıl çadırlarda bataryanızı şarj edebilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Web Sitesi İletişim için HTML Sohbet Oda Servisi İletişim, günlük ...

Neden Online Radyo İzleyicisi Dinle ve Sohbet Etmek İstiyor? Gösterişli ...

Yayıncılar Canlı Radyo Sohbet Odasını Gömmek İçin Motivasyon Bir radyo ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?