Bir İnsanı Görmeden Tanımak Neden Daha Sağlıklı

Bir İnsanı Görmeden Tanımak Neden Daha Sağlıklı?

Son yıllarda artış yapan sosyal platformlar birçok yeniliği beraberinde getirmiştir. İnternet ortamına bağımlı olan birçok kişi sosyal platformlar üzerinden ilişki bile yaşamaya başlamıştır. Sanal ilişki ismi ile sıkça adını duyduğunuz bu ilişki aynı zamanda siber ilişkiolarak da bilinmektedir.

Bir insanı görmeden tanımak mümkün mü? Tabi bu mümkündür. Hatta bir insanı görmeden tanımak daha sağlıklıdır. Çünkü insanlar yazışarak kendilerini daha rahat ifade ederler. İnsanlar karşılıklı konuşurken o heyecan ile istediklerini söyleyemezler bu yüzden yazışarak bir insanı tanımak daha iyi bir durumdur.

Bir İnsan İle Görmeden İlişki Yaşamak

Son yıllarda insanlar sohbet sitelerine akın etmeye başlamıştır. Yalnız insanların daha çok tercih ettiği bu platformlar da yeni yeni aşklar ortaya çıkmıştır. Siber ilişki olarak karşımıza çıkan bu ilişki de insanlar birbirini görmeden günlerce yazışarak yeni bir aşka yelken açarlar. Günlerce hatta aylarca birbirlerinin yüzünü görmeden yalnızca birkaç fotoğraf ile yetinmek zorunda kalan çiftler sonunda evlenebilmektedir.Sanal ilişkiler için söylenmiş güzel bir söz vardır. Gülüşünü seversin,sesini seversin, sohbetini seversin, sevmek için illa yüzünü görmek şart değil, yüreğinde duruşunu seversin. Bu sözden de anlaşılabildiği gibi sevmek için ya da tanımak için yüzünü görmeye gerek yoktur. Sohbet siteleri aracılığıyla yeni insanlar ile tanışmak mümkündür.

Yeni İnsanlar İle Tanışmak İçin Siteler

Bazı insanlar yeni arkadaşlıklar edinmek için çeşitli sitelere üye olurlar. Çoğu insan bu isteklerini gerçekleştirmek için sohbet sitelerine üye olma işlemini gerçekleştirirler. Chatlaf sitesi yeni dostluklar ve aşklar elde etmek için kurulmuş bir sitedir. Üye olma zorunluluğu olmadan ya da ücretsiz üyelik ile siteden yeni insanlar ile sohbet etmek mümkündür. Daha sağlıklı şekilde insanları tanımak için Chatlaf chat sitesi sizin için birebirdir. Binlerce insanın yer aldığı siteden ister arkadaşlık yapabilir isterseniz de özel mesaj kısmından mesaj göndererek yeni aşklara imza atabilirsiniz. Sitenin sohbet odalarına girmek için rumuz yazıp bağlan butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonra dilediğiniz sohbet odasına giriş yapabilir ya da kendiniz yeni bir oda oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Web Sitesi İletişim için HTML Sohbet Oda Servisi İletişim, günlük ...

Neden Online Radyo İzleyicisi Dinle ve Sohbet Etmek İstiyor? Gösterişli ...

Yayıncılar Canlı Radyo Sohbet Odasını Gömmek İçin Motivasyon Bir radyo ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?