Bol Laf, Chat Laf

Bol Laf, Chat Laf!

İnsanların gerçek yaşamlarında gittikçe birbirlerine yabancılaşmaları son yıllarda sanal dünya tanışmalarını ve sanal alemde başlayıp gerçek hayatta devam eden ve zaman zaman da mutlu sonuçlanan ilişkileri de beraberinde getirmektedir. Sohbet siteleri bu yönde, gün geçtikçe kendilerini yenileyen yapıları ve gelişimleri sayesinde internet kullanıcılarının birbirleriyle rahatça sohbet etmelerini sağlayan en büyük vasıtalardır.
Sanal sohbetin büyüsü:
Hayat koşuşturması ve insanların gün içinde çok yoğun aktiviteleri sonucunda gerçek yaşamda birbirleriyle konuşma ve tanışma konusunda çok zayıf kalan insanlar için sanal alem iyi bir konuşma ve tanışma fırsatıdır. Muhabbet edebilmenin sınırsızca yaşandığı muhabbet chat siteleri bu konuda iyi bir aracıdır. İnsanlar için tanımadıkları kişilerle tanışıp konuşabilme şansı bulmaları hem çok önemli hem de heyecan vericidir.
Sanal sohbet gelişimi:
İnternet kullanıcıları internetin yaygınlaşmaya başladığı andan itibaren özellikle karşı cinsle tanışma ve konuşma fırsatı bulma yolları aramışlardır. Bunun için ilk başlardan beri kullanılan ve defalarca geliştirilme yoluna gidilen mirc başta olmak üzere, hemen hemen aynı dönemlerde çıkmakla birlikte büyük kullanıcı rakamlarına ulaşan icq ve çok yoğun bir şekilde sayıları her geçen gün artan muhabbet sohbet siteleri kullanımı yoluna gidilmiştir. Muhabbet sitesi tercihi kişilerin karşısındakiyle daha rahat irtibat kurabildiği sitelere kayarken, Mynet uzun yıllar boyunca bu konuda başı çekse de, özellikle cinsellik odaları anlamında, odalar üzerindeki kontrol mekanizmasını kaybettiğinde chat odalarını kapatma yoluna gitmiştir.
Chatlaf’ın farkı nedir?
Chatlaf sohbet sitelerinin gelişimlerini, olumlu ve olumsuz yanlarını çok iyi analiz eden ve kullanıcılarına bu konuda her türlü pratik çözümü sağlamış olan yepyeni bir sitedir. Chatlaf’a giren kullanıcılar kendilerini sıcacık bir ortamın içinde bulmakla birlikte, hem yeni kişilerle tanışmanın heyecanını yaşarken hem de chatlaf’ın birbirinden farklı odalarında zaman geçirmenin keyfine de doyasıya bir şekilde varacaklardır. Chatlaf, ilk günden bu yana sunduğu kaliteli hizmetini ve kullanım kolaylığını da gün geçtikçe geliştirmeye çalışırken, kullanıcılarından gelen pratik çözüm önerileri de kapılarını sonuna kadar açmış durumdadır. Bundan sonrası da artık chatlaf chat sitesi kullanıcılarına kalmış. Keyifli sohbetler.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Özelleştirme - Her Sohbet Oda Benzersiz olun! Çevrimiçi sohbetler ve ...

Güvenli Sohbet Odası, aslında ne demektir? Sohbet güvenliği şu anda sıcak ...

Katıştırılmış Grup Sohbetiyle Fark Bulma Bugün grup sohbet seçeneklerine ...


YORUMYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?