Boluda Cephanelik Gibi Kamyonet Ele Geçirildi

Boluda Cephanelik Gibi Kamyonet Ele Geçirildi

Boluda Cephanelik Gibi Kamyonet Ele Geçirildi

Bolu’da Polisimizin bir kamyonete yaptığı Operasyonda Bir çok sayıda Pompalı Tütekler, Ve 20 Adet Kuru sıkı Tabanca ele gecirdi bunların bir kaçının ağzı çevrilerek gerçek silahata çevrilmiş durumdaydı.

Bize gelen son bilgilere göre Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin TEM Otoyolu’nda Yol düzergahındaki gelen bir kamyoneti durdurdu.
Araşta yapılan araçtırmada kamyonetin kasasında bir çok sayıda pompalı tüfekler ve yermi adetde kuru sıkı ele gecirildi bunların bir kaçının ağzı gerçek silaha çevrilmişti.
Pompalı tütekleri ve kuru sıkıları İstanbulda satmaya götürmeye çalıştıkları bilgisine ulaşıldı bolu il emniyet müdürlüğü tarafından, Kamyonet sürücüsü Ö.Y. İl emniyet müdürğü polisleri tarafından göz altına alındı.
Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Tarafından yapılan incelemede Pompalı tüfeklerin ve 20 adet koru sıkının seri numarasının olmadığı Tespit edilmiştir. Olayla ilgili Bolu İl Emniyet Müdürlüğü soruşma açtı soruşturma halen devam etmekde.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Müşterinin Katılımını Artırmak için Mektup Yazısı Taktiklerini Sohbet ...

WordPress Üyeleri Eklentisine Bir Sohbet Odasını Nasıl Entegre ...

Mobil grup sohbet temasını şekillendirmek için 8 CSS hilesi CSS'yi ...


YORUMYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?