Erkekler bayanlarla sohbet ediyor

 

Merhaba değerli sohbet kullanıcıları! 2016 yılına sizlerle gireceğimizin heyecanı ve sitemizin yepyeni arayüzünü  tanıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 4 yıldır kesintisiz sohbet sektöründe dur durak demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Size en iyi sohbet ortamı sunmak için sistemimizi sürekli yenileyip güncelleyerek yolumuza devam etmenin heyecanını ilk günkü gibi taze tutuyoruz. Bizlere bu itici gücü verdiğiniz için sonsuz teşekkürler!

Yeni ara yüzümüzle 2016 yılına gireceğimiz şu son saatlerde bu yazıyı sizlere hazırlarken tarifi olmayan bir heyecan ve mutluluğun içerisindeyiz.Sizleri bu yazıyı okurken sıkmamak adına yaptığımız yeniliklerden söz etmek istiyoruz.Yeniliklerimiz bir çok alanda kendisini geliştirmiş uzman bir ekip tarafından yapılmıştır. Kendilerine buradan emekleri için teşekkür ediyoruz. Yeniliklerimizden bazıları; radyo dinleme özelliği, hızlı sohbet girişi, nick kayıt sistemi, x-line sistemi, IGS sistemi, mobil sohbet, mobil sohbet uygulaması, mIRC script.

Bu yenilenmemiz şüphesiz bir çok insana ilham kaynağı olacaktır. Kullanıcılarımızın rahatlığını ve isteklerini göz önüne alarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz sayesinde artık sohbet etmek daha da zevkli olacak.Peki nedir bu yenilik dediğiniz şeyler? Dediğinizi duyar gibiyiz. Sizleri bilgilendirmek ve sıkça sorulan sorularınıza cevap niteliği olacak şekilde aşağıdaki gibi bir tanıtımı yapmak gereksinimi duyduk.

1- “Radyo Dinle” Özelliği Nedir? Ne İşe Yarar?

Radyo dinle butonuna tıkladığınızda sohbet kanallarına girmeden de radyo dinlemenize olanak veren bir uygulamadır. Bunu yapmamızdaki temel amaç; iş yeri, okul, ofis gibi yerlerde olan ve çalışan kullanıcılarımızın sohbet etme imkanı yok iken radyomuzu dinleyerek stres atmanın yararlı olacağı fikridir.Cep telefonunuzdan sisteme giriş yaptığınızda siz istemediğiniz sürece herhangi bir uygulamayı zorla açtırmıyoruz. Dilediğiniz zaman radyomuzu aktif veya pasif konumda tutabilirsiniz.Radyo dinle özelliğini tıkladığınız zaman istek paneli özelliğini de kullanabilirsiniz. Siz  sohbet odalarımızda bulunmadığınız zaman sevdiğinize ulaşabilmek için istek panelinden  istek isteyebilir ve sevdiğinize sesinizi duyurabilirsiniz. İstek panelinde yazdığınız mesajlar anlık olarak DJ ekibi tarafından değerlendirilip okunmaktadır.

2- “Nick Kayıt”  Nedir? Ne İşe Yarar?

Nick (Rumuz); Sohbet odalarında bir nevi hüvviyetinizdir. Sohbet odalarında tanınmak için sevdiğiniz bir karakterin veya kendinizin ismini alarak tanınmayı sağlarsınız. Her rumuzun arkasında bir insan olduğu gerçeğinden yola çıkarak;  rumuzunuzun size ait kalıp yalnız sizin tarafınızdan kullanılmasını isteyebilirsiniz.Bunun için o rumuzu kayıt ettirmeniz gerekmektedir. “Nick Kayıt” bu doğrultuda sizler için hazırlamış olduğumuz bir sistemdir. Butona tıklayarak sisteme tanıtıp kayıt edebilirsiniz.Yeteri derecede komut bilgisi olmayan kullanıcılarımız için kolaylık sağlaması amacı ile yapılmıştır.

3- Hızlı Sohbet Girişi Nedir? Ne İşe Yarar?

Hızlı sohbet girişi butonuna tıkladığınız vakit herhangi bir işleme tabii tutulmadan sohbet odalarımıza misafir girişi yapmış olursunuz.Daha sonra rumuzu değiştirebilirsiniz. Buradaki amaç; kullanıcılarımıza daha hızlı bir giriş sağlamaktır. Bir çok sitede odalara giriş yapabilmek için belirli bir süre sayfanın açılmasını beklemek zorunda kalıyor ve boşa zaman kaybetmiş olursunuz. Bu özellik sayesinde beklemeye son veriyoruz!

4-X-Line Nedir? X-line Sistemi Ne İşe Yarar?

X-Line; sohbet sunucusu üzerinde İP adresinize uygulanan yasaklamalardır. X-line olduğu vakit sohbet odalarına giremiyor ve sevdiklerinizden uzak kalıyorsunuz. Bu sistemi yapmamızdaki amaç; yanlışlıkla atılan x-line kullanıcının sisteme erişememesinden ötürü sohbet arkadaşlarından uzak kalmasıdır.Bu uzağı yakın etmek adına x-line sistemi, kullanıcıların haksız veya yanlış atıldıklarında sistem yöneticilerine ulaşmalarına imkan vermektedir.İP adresinizi yazarak online işlem yapıyor ve bu sayede İP numarası yöneticilerin ekranına düşüyor.Yöneticiler yanlış veya haksız bir durum tespit ettiklerinde yasağın kalkmasını sağlamakla birlikte kullanıcı da sohbet odalarına yeniden katılmış olmaktadır.Süreyi kısaltma, haksız fiili şikayet etme yolu da diyebiliriz.

5- IGS Sistemi Nedir? IGS Sistemi Ne İşe Yarar?

IGS sistemi bir havuz sistemidir. Birden fazla siteden veri alınarak proxy İP’lerin önünü kesmek amacı ile düşünülmüş bir sistemdir. Bu sistem sayesinde lamer diye tabir edilen kendini bilmez dengesizlerin sunucu ile bağlantısını koparma amacı güdülmüştür.Sahte İP (proxy) kullananlar bu sistem ile sunucuya alınmaktadır. Yanlışlıkla atılan ve sizin İP adresinizi proxy algılandığında bu sistem ile İP adresiniz üzerindeki yasağı kaldırmanıza olanak verir. Yapmanız gereken sistemden atıldıktan sonra IGS butonuna tıklayıp size verilen güvenlik kodunu doğru girmenizdir. Doğru girdiğiniz vakit otomatik olarak İP adresiniz üzerindeki yasak kalkar.

6-Mobil Sohbet Nedir?  Uygulaması Ücretsiz midir?

Mobil sohbet; akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarlara özel olarak hazırlanmış bir uygulamadır. Bu uygulama cep telefonları ve tablet bilgisayarların ekranını baz alarak otomatik olarak kendisini uyumlu hale getirmektedir.Cep telefonları günümüzde herkes tarafından kullanılan bir iletişim aracıdır. Akıllı uygulamaları sayesinde bir çok kişinin hayatının vazgeçilmezleri arasındadır.Mobil sohbet uygulaması facebook, twitter, youtube gibi uygulamaların benzeridir. Bu uygulama sayesinde siteye girmenize gerek kalmadan sohbet etme imkanı sağlanır. Google Play güvencesi ile gönül rahatlığı ile cep telefonlarınıza ve tablet bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz. Bu uygulama tamamen ücretsizdir.Bedava indirerek Chatlaf sunucusuna bağlanabilirsiniz. Ayrıca; uygulama içerisinde radyo dinleme özelliği ve istek hattı gibi bir çok eklenti de mevcuttur.Dünyaları cebinize sığdırma tabiri gerçekten bu uygulama ile hak ettiği değeri almaktadır.

7- mIRC Nedir? Nasıl İndirilir? Ne İşe Yarar?

mIRC; dünya üzerinde en çok kullanılan sohbet programlarının başında gelmektedir. Günümüzde çok kullanılmadığı varsayılsa da sohbet kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasında yerini çoktan almıştır. mIRC kullanımı sayesinde bir çok ek özellik sağlar. İnternet Relay Chat (IRC) kullanıcılarının günümüze kadar olan serüveninin en tatlı maskotu mIRC’dır. mIRC bir sohbet yazılımıdır. Tabletlere ve bilgisayarlara kolayca inebildiği gibi cep telefonları için de mIRC geliştirilmiştir. Kullanıcılarımızın rahatlığı ve zevklerine saygı duyuyoruz.mIRC kullanıcılarına yönelik profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan Sohbet mIRC programımızı indirdiğinizde hem görsel hem kullanış olarak bir çok özelliğini farkedeceksiniz.

Yukarıda da görebileceğiniz üzere sizlerin rahatlığı ve güvenli sohbet edebilmeniz açısından bir çok uygulamayı hayata geçirmiş bulunmaktayız. Biz sizler için daima kendimizi geliştireceğiz. Yozlaşan sohbet sitelerinin aksine biz çağdaş olmaya, fikirlere saygılı olmaya, insanı bir sanal obje görmemeye devam edeceğiz. Ticari amaç güderek insanların duygularını sömürerek bir yerlere gelmedik. Bundan önce karşısında olduğumuz bütün olumsuzlukların bundan sonra da karşısında olmaya devam edeceğiz. Kendimize yüklediğimiz misyon ve vizyonun farkındayız. Misyonumuz;dürüstlüğü esas alarak ve yeniliklerden ilham alarak değil yeniliklere ilham vererek insanlara olabildiğince yararlı bireyler olmaktır. Vizyonumuz; misyonumuzla birlikte kendimize şiar edindiğimiz dürüstlüğümüzden ödün vermeden, yeniliklere açık, çağdaş bireyleri etrafımızda örgütleyerek daha güzel bir neslin yetişmesine öncülük etmektir.2016 ve sonrası için sizlerin de desteğini esirmeyeceğinden zerre kadar şüphemiz yoktur.

2016 yılının bütün insanlığa özellikle Türkiye’ye barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyoruz.Doğu ve Güneydoğu Bölgelerinde yaşanan terör olaylarının son bulmasını, insanlarımız ın huzur içinde beraber ve kardeşçe yaşayabilecekleri bir ülke için el ele vererek bu savaş halinin bir son bulmasını temenni ediyoruz.

Chatlaf hepinize barış ve kardeşlik dolu, sağlıklı ve mutlu yıllar diler..

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Özelleştirme - Her Sohbet Oda Benzersiz olun! Çevrimiçi sohbetler ve ...

Güvenli Sohbet Odası, aslında ne demektir? Sohbet güvenliği şu anda sıcak ...

Katıştırılmış Grup Sohbetiyle Fark Bulma Bugün grup sohbet seçeneklerine ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?