Günlük Tüccarlar için Ticaret Sohbet Odaları Gelirlerini Artırabilirsiniz

Günlük Tüccarlar için Ticaret Sohbet Odaları Gelirlerini Artırabilirsiniz

Gün ticareti sohbet odalarını web sitenize entegre etmek hakkında konuşalım.

Şimdi, işlemin kendisi oldukça kolaydır.

Bir hesap oluştur .
Sohbet kodu al.
Web sitenize bu kodu yerleştirin.
Bu kadar. Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, başlangıç ​​kılavuzumuza bakın .

Ancak asıl soru şu ki bunu hiç neden yapmalısın?

Öyleyse, sıfırdan açıklayalım. Bir günlük tüccar olarak, muhtemelen gelişmekte olan pazar eğilimlerinin üstünde kalmak önemlidir biliyorsunuzdur. Bir gün ticaret sohbet odalarını web sitenize entegre etmek, yeni sıcak stoklar ve eğilimleri tanımlama gibi bilgi değişimini kolaylaştıracaktır.

Ancak, sadece bilgi alışverişi yapmak için daha fazlası var.

Para kazanabilirsiniz!
Sohbet odanız bir vuruş olduğunda ve daha fazla trafik kazandığında, diğer tüccarlara sinyal satabilirsiniz .
Kullanıcıların gerçek zamanlı sohbetlere katılmak için abone olmalarını kolaylaştırabilir ve bilgileri yerinde kolayca alabilirsiniz.

Ticaret Sohbet odaları da yeni tüccarlar çizer

Gün ticaretinin çizilmesi oldukça açık. Hızlı bir yatırım getirisi sağlamakla ilgilenen birçok insanı cezbeder. Ancak, günlük ticaret dünyasına girmek ezici olabilir, özellikle borsa için yeni olan bireyler için.

Bu gibi durumlarda günlük ticaret sohbet odaları ve mesaj panoları değerli bir kaynak olabilir.

Teknik çizelgeleri paylaş (resim yükle)
sesli mesajları kaydet
video mesajlarını kaydet
Canlı fotoğraflar çekin
Cep telefonundan da kullan
teknik grafiklerinizi bir tıklama ile sohbet odasına ekleyin

Sohbet odaları, gün ticaret endüstrisi gün ticareti içinde tüccarlar etkileyenler arasında oldukça popüler olmakla birlikte, topluluklar için sohbet odaları bir sonraki harika araç olma yolunda ilerliyor.

Birçok gün tüccar hala pazar eğilimleri ve satın almaya değer yeni hisse senetleri hakkında bilgi edinmenin birincil yolu olarak sohbet odalarına güveniyor.

Bazı sohbet odaları, insanlara borsada gezinmeyi ve gün ticaretinden en iyi fayda öğrenecek kadar mükemmel. Diğerleri, en iyi ihtimalle dikkati dağıtmaktır.

Aşağıda, sohbet odalarının günlük ticaret camiasında nasıl yararlı bir kaynak olabileceği konusunda fikirler hakkında daha fazla ayrıntı tartışmaya çalışıyoruz.

Neden bir Sohbet Odasına (Grup Sohbeti) ihtiyacınız var?

En iyi fikirler çoğu zaman bir kalabalığın değil, bir kalabalığın yarattığı fikirlerdir.

İş arkadaşlarınızın ve ortak çalışanların çoğunun dünyanın dört bir yanından çalışabileceği günümüz sanal dünyasında, sohbet odaları fikir alışverişinde bulunmak için bir platform görevi görebilir.

Bir günlük ticaret web sitesini çalıştırmaya aktif olarak katılıyorsanız, sitenizin kullanıcılarıyla bir sohbet odasından daha iyi iletişim kurmak için daha iyi bir yol yoktur. Sohbet odaları kişisel tartışmalara izin verir ve yeni günlük tüccarlara rehberlik etmenin bir yoludur.

Kullanıcı Tabanınızla Etkileşim Verme
Belki web siteniz üye yalnızca alan içerir. Çoğu zaman üyeler daha özel içeriğe erişebilir ve daha gelişmiş site özelliklerini kullanabilir.

Sitenin üyelerine özel bölümünde ne tür içerik ekleyebilirsiniz?

Bir ihtimal bir sohbet odasýdýr. Üyelerin belirli bir gün ticaret sohbet odalarına erişebilmesine izin verilmesi, onların para için elde ettiği değerden memnun kalmasına neden olabilir. Bu çekici bir şeyse, siteye yeni üyeler de çekebilir.

Üyeler size (ticaret guru olarak) soru sorma olanağına sahip olacak ve diğer tüccarlarla istişarede bulunabilecek, onlarla sınırlar konusunda işbirliği yapabilecek ve sinyaller, eğilimler satabilecektir … ..etc.

ticaret sohbet odaları iki dakika içinde gömülebilir

Tüccarlar sohbet odası muhtemelen grubuyla iletişim kurmanın en iyi yoludur. Satın alma ve satma konusundaki görüşlerini iletebilirler. Kendi hikayelerini paylaşabilir ve çeşitli eğilimleri tartışabilirler.

Sohbet odaları, bağlantıyı artırmak, etkileşim sağlamak ve web sitesi içinde bir topluluk duygusu oluşturmak için bir yol oluşturmaktadır. Bu, kullanıcıları siteye geri dönmeye devam edecek ve sonuçta daha başarılı olmasını sağlayacaktır.

Satışları artırın – üye ücreti
Web sitenize bağlı olarak, kullanıcıları yalnızca içeriğe ve sohbet odasına erişmek için bir ücret ödemeleri konusunda teşvik etmek iyi bir fikir olabilir.

Bazı insanlar içeriği ödemek konusunda tereddüt edebilir. Sonuçta, günümüzde İnternet’te çok fazla miktarda ücretsiz içerik bulunduğunda neden bir şeyler ödeyeceksiniz?

Ücretli içeriğin değerli ve yatırıma değer olduğundan emin olmalısınız!

İnsanlar bir şeyler ödeyince, genellikle bir yatırım olarak görürler. Bu, bu öğeye daha yüksek bir değer verdikleri ve daha fazla kullandıkları olasılığını artırır.

Bir sohbet odasında kullanıcıların bir süre sohbet odasını ÜCRETSİZ sınmasına izin vermek iyi bir fikir olabilir. Bu şekilde, nasıl çalıştığını, ne kadar faydalı olabileceğini ve daha iyi yatırımlar yapmalarına nasıl yardımcı olabileceklerini görebilecekler. Ardından, sohbet odasına kalıcı olarak erişmek için ödeme yapmayı seçme ihtimalleri artar.

Yeni tüccarlar için, rehberlik ve kişiselleştirilmiş öneri sunmak için özel bire bir sohbet de sunabilirsiniz. Birçok kullanıcı uzman tavsiyesi ödemeye istekli olacağı için bu, geliri artırmanın başka bir yolu olabilir.

Günlük ticaret sohbet odaları, borsada paralarını en çok artırmak isteyen kişiler için gerçekten değerli bir kaynak olabilir.

Grup İşbirliği
Gün ticareti konusunda yeni olan birçok kişi muhtemelen hangi hisse senetlerinin satın alınacağını ve ne zaman satılacağını bilmenin seçimi ile uğraşır. Dahası, tecrübeli tüccarlar bazen tavsiye isteyecektir.

sohbet odasını kullanarak ticaret grubu tartışması

İnternet sayesinde, kişisel bir rehberlik aramadan kendi araştırmanızı yapmak çok daha kolay hale geldi. Bununla birlikte, daha tecrübeli birine ulaşmak için her zaman eğlencelidir.

Gün ticareti sohbet odaları bunu mümkün kılar. Yeni tüccarlar, hisse senetlerinin satın alınması, ister iyi satın alınsalar da satmaları gerektiği konusunda sorularınız olabilir. Bu soruyu bir sohbet odasındaki bir gruba sunabilirler ve gerçek insanlardan gerçek cevaplar alabilirler.

Gün ticareti, her biri borsaya yatırım yapmada kendi ilginç deneyimlerine sahip olan çok çeşitli insanı cezbetmektedir. Sohbet odaları, aksi takdirde kullanılmayan bu bilgeliğin tümünden faydalanmayı mümkün kılmaktadır.

Kendi sohbet odasını edinin, kendi sohbet odasını gömmek 2 dakikadır!
WordPress kullanıyorsanız, kullanıcılarınıza bağlanmak daha kolaydır. Tek bir tıklamayla tüm wordpress / buddypress kullanıcılarınız entegre olacak .

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Özelleştirme - Her Sohbet Oda Benzersiz olun! Çevrimiçi sohbetler ve ...

Güvenli Sohbet Odası, aslında ne demektir? Sohbet güvenliği şu anda sıcak ...

Katıştırılmış Grup Sohbetiyle Fark Bulma Bugün grup sohbet seçeneklerine ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?