Omegla, sohbet deneyimini mahveden otomatik botlarla doludur

Omegle, sohbet deneyimini mahveden otomatik botlarla doludur

Bunlar en çok can sıkıcı olanlardır. Her ne kadar yalnızca bilgisayar tarafından üretilmiş olsalar da, Omegle’deki kendi özel kişiliklerine ve görüntülerine sahip oldukları için bunları yine buraya ekleyeceğiz. Bağlarsak sıklıkla yabancılar konuşurlar. Trolleri tanımak ve botları sohbet etmeyi öğrenin. Trol olan insanlara işaret etmenin önemli yolları var. Konuşmanın başında çok rastgele ve rahatsız edici bir şey söyleyebilir veya sadece “Ben azgınım” derim. Genellikle ilk önce yazarlar ve sık sık yazarlar. Botlar otomatik mesaj bırakır ve genellikle konuyla alâkalı olmayan anlık cevaplardır.

Konuştuğunuz kişi tuhaf görünüyorsa, bağlantıyı kesmeniz yeterlidir. Ayrıca, kişi “asl” diyerek konuşmaya başlarsa, muhtemelen siber seks yapacak birini arıyor olur. Size Omegle’ın IP adresinizi izlediğini söyleyen bir mesaj gönderebilir veya Omegle onları genellikle bir sahte iletişim bilgileri ile seks suçlusu olarak sınıflandırmıştır. Bunların hepsi sahte, kandırılma.

İstatistiklere göre, omegle’deki yabancıların% 60’ı erkek,% 20’si bot ve sadece% 20’si kızlar.

Ve omegle’da çok sayıda ve çok sayıda spam var biliyorsun, omegle’de gerçek bir kişi bulmanın zor bir işi. Ancak yine de tünelin sonunda bir ışık var,

Dolayısıyla, bir Android mobil kullanıyorsanız, o zaman spams ve gereksiz botları filtrelemek için iyi bir iş çıkartan bu uygulama var; gerçek bir insanı bulana kadar kendi başına filtreler ekleyebilir ve aynı zamanda bağlantı kurmak için belirli ilgi alanları da ekleyebilirsiniz. Gerçek yabancılarla. Sen indirebilirsiniz ücretsiz özel çevrimiçi sohbet odalarında çevrimiçi yabancılarla konuşmak serbest android rastgele sohbet uygulamaları ile ilgili

En iyi Rastgele omegla sohbet Alternatifleri veya Omegle gibi Siteler?

TalkWithStranger , kullanıcılarına dünyanın dört bir yanındaki yabancılarla iletişim kurmada yardımcı olan özellikleri sağlamak için Sohbet Siteleri gibi Omegle Rasgele Sohbet ve Chatroulette Alternatiflerine alternatif sunuyor. Chatrandom’daki ekipler, kullanıcıların ücretsiz olarak diğer kullanıcılarla rasgele sohbet edebilecekleri beş farklı kanala girdiğini iddia ediyor. Yeni arkadaşlar bulmak için kolay bir yol arıyorsanız, seksi ve şirin insanlarla çevrimiçi görüşün veya herhangi bir kısıtlama ile diğer ülkelerdeki rasgele insanlarla tanışın. Kullan!
Bu omegla chat

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Odaları Nasıl Yardımcı Olabilir Web Siteniz İçin Taze İçerik ...

Sohbet CSS'yi kullanarak sohbet tasarımınızı kontrol etmek, gelişmiş ...

Grup Sohbeti - Sohbet Odası Akıllı telefon teknolojisi artık İnternet ve ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?