Recep İvedik 5’in fragmanı yayınlandı

Şahan Gökbakar’ın efsane serisinde yeni bir film Recep İvedik 5’in fragmanı seyirciyle buluştu. Sinemalarda 16 Şubat’ta yerini alması beklenmekte.

En son 2014 yılında vizyona girmiş Recep İvedik 4’te gişe rakamlarını alt üst edip 7,5 milyon izleyiciye ulaşmış ve Türk sinemasında en çok izlenmiş film olmayı başlarmıştır. 16 Şubat’ta serinin yenisi Recep İvedik 5 izleyicisi önüne çıkıyor.

Recep İvedik 5’te de yönetmenlik koltuğunda Togan Gökbakar oturcakken yapımcılığı Çamaşırhane Film üstleniyor. Senaryo yine birbirinden eğlenceli ve çok konuşulacak, Şahan Gökbakar ile Togan Gökbakar’ın ortak çalışması. Çekimleri İstanbul, Üsküp ve Antalya’da tamamlanan filmin başrollerinde tabi ki Şahan Gökbakar yer alırken, Orkan Varan ile Deniz Ceylan eşlik etmektedir.

Hayranlara Recep İvedik 5’ten ilk görüntüler fragman ile sunuldu. Birbirinden komik sahnelere sahip filmde en çok merak edilen konu ise şu şekilde:

Mahalle arkadaşlarından İsmet’e aile taziyesinde bulunduğu sıralarda eşinin olduğu zor duruma üzülüp dostunun bıraktığı son görevi yapmak üzere yola çıkan Recep İvedik, kısa sürecek bir yol hayal etmekte olan Recep, bir çok anıyla geri döner. Genç sporcuların oluşturduğu Milli takım organizasyonunun yolculuğunu üstlenen Recep birbirinden keyifli maceraya atılmıştır.

Yaşanan talihsiz olaylar sonucunda işler baya bir karışmışken kontrol hemen Recebe geçer ve kaybetmeyi hiç sevmeyen Recep İvedik; kendine has sistemi ile problemleri çözmeye çalışan Recep ortaya komik görüntüler çıkartmaktan kaçınamıyor.

Her filmde yeteneklerini sergileyen Recep İvedik’i bu sefer fragmandan yola çıkarak spor alanlarında gösterdiği özellikler ile bambaşka bir tarafını izleyecek gibiyiz. Bu film ile gülle, güreş, uzun atlama, halter ve eskrim derken neredeyse bütün sporlarda performans göstermektedir. Bizde sizler gibi merakla bekliyor ve herkese şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Web Sitesi İletişim için HTML Sohbet Oda Servisi İletişim, günlük ...

Neden Online Radyo İzleyicisi Dinle ve Sohbet Etmek İstiyor? Gösterişli ...

Yayıncılar Canlı Radyo Sohbet Odasını Gömmek İçin Motivasyon Bir radyo ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?