Sakin Batı Yeni Yabancı Film

sakin batı filmleri

Merhabalar değerli kullanıcılarımız. Muhteşem bir yeni yabancı film “Sakin Batı” filmi vizyona girdi. Kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasındadır.

IMDB Puanı yüksek olan yabancı bir film ile karşınızdayız. On üzerinden yedi alan filmin konusu Gerilim ve Aksiyon’dur. 2015 Yılında İngiltere ve Yeni Zelanda ülkelerinde çekilen filmin yönetmeni ve senaristi John Maclean’dır.

Sakin Batı filminin oyuuncuları; Brian Sergent , Andy McPhee , Michael Fassbender , Kodi Smit-McPhee , Ben Mendelsohn , Ken Blackburn , Kalani Queypo , Rory McCann , Edwin Wright , Sam Manzanza
Filmin toplam süresi : 84 dakikadır.

Sakin Batı yabancı filmin kısaca özeti:
Varlıklı bir İskoç aileden gelen 17 yaşındaki Jay (Kodi Smit-McPhee) , bir kaza sonucu İskoçya’yı terk etmek zorunda kalan sevdiği kadın Rose’un peşinden Vahşi Batı’ya yola çıkar. Suçun yasa haline geldiği Vahşi Batı’da amacını tek başına gerçekleştiremeyeceğini kısa sürede anlar ve gizemli kovboy Silas’ın (Michael Fassbender) onu hedefine ulaştırmasına razı olur. Yolculuk boyunca karşılaştığı şiddet, dalavere ve türlü türlü tehlike ona, Amerika’nın masum insanlara göre olmadığını gösterir.

Umarım filmi izler, keyf alırsınız.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar


YORUMYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?