Sıkıcı bir gün mü geçiriyorsunuz?

Evde durduğumuz bir gün çok sıkıcı olabilir. Yapacak bir şey bulamama yaptığımız şeyden çabuk sıkılmanıza yol açabilir. Kitap okumak, film izlemek veya sosyal medya hesaplarında gezinmek biraz olsun sıkılmanızı engelleyebilir. Bunun dışında arkadaşlarınız ile konuşup vakit geçirmekte en iyi seçenekler arasındadır. İnternetin artık her şey demek olduğu bu günlerde yanımızdan asla eksik etmiyoruz. İnternet sayesinde bir çok imkandan yararlanmaktayız. En çokta arkadaşlarımız ile olan iletişimlerimiz için kullanmaktayız şüphesiz. Örneği, Facebook ile fotoğraflarımızı paylaşıp, durum ve güncellemelerimizi arkadaşlarımıza bildirmekteyiz. Yine aynı şekilde Twitter kullanarak düşünce ve fikirlerimizi yine insanlarla paylaşıyoruz. Anlayacağımız o ki insan başka bir insan olmadan yaşayamaz.

Eğer sizlerde sosyal bir yaşantıya sahipseniz ve sürekli arkadaşlarınızla iletişim halindeyseniz yeni arkadaşlar edinmeyi seviyorsunuz demektir. Yeni insanlar tanımak, onlara sorular sormak onlarla konuşmak sizleri meraklandırır. Bir çok arkadaşlık uygulaması ile insanlarla tanışabileceğiniz gibi internette sohbet siteleri aracılığı ile de tanışabilirsiniz üstelik ücretsiz olarak. Sohbet odalarının arkadaşlık sitelerinden ayıran en güzel özellik ise herkesin bir oturum da bulunuyor olması. Sizin mesajlarınızda önemsenerek diğer kişilerce cevaplanmaktadır. Sadece 1 kategori bulunmamakta tabi ki de istediğiniz bir kategoriyi seçerek orada görüşmelerinize devam edebilirsiniz. Örneğin gündem kategorisini seçerek o gün yaşanmış olayları haberleri tartışıp kafanızı boşaltabilirsiniz. Sizinle aynı görüşte olan ve olmayan insanlardan farklı bakış açıları öğrenerek onların gözünden bakacaksınız.

Bütün görüşmeler saygı ve sevgi çerçevesi içinde olması çok önemlidir. Mesajınızı gönderirken karşı tarafı kırmamaya onu incitmemeye çalışmanız şarttır. Yine aynı şekilde karşı tarafında bu kurallara dikkat etmesi gerekmektedir. Konuşmalarda argo ve küfür kullanımı kesinlikle yasaktır. Toplu olarak konuşmalar yapabileceğiniz gibi konuşmalarınızı özel sohbet ile gerçekleştirebilirsiniz. Özel sohbette sadece 2 kişi bulunmaktadır. Siz ve konuştuğunuz kişi dışında başka kimse mesajlarınızı okuyamaz. Tamamen güvenli olan bu odalarda dilediğiniz gibi görüşebilirsiniz. Sitemizin ilk amacı sizlerin huzurunu sağlamaktır. Bu yüzdende güvenlik en başta gelmektedir. Herhangi bir şikâyetinizde oda da bulunan yöneticiler anında müdahale ederek probleminizi çözmenizde yardımcı olacaktır. Herkese iyi sohbetler.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Özelleştirme - Her Sohbet Oda Benzersiz olun! Çevrimiçi sohbetler ve ...

Güvenli Sohbet Odası, aslında ne demektir? Sohbet güvenliği şu anda sıcak ...

Katıştırılmış Grup Sohbetiyle Fark Bulma Bugün grup sohbet seçeneklerine ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?