Sosyal medyanın çırağı…

İnsanlar internetle birlikte artık günlük hayatlarında diğer kişilerle etkileşimlerini tamamen sanal dünyaya aktardı. İlk olarak çıktığında sadece oyun oynama not tutmak derken kendini sürekli geliştirip akıl almaz boyutlara getiren bilgisayar internetin icadıyla birlikte dünya da herkesçe kullanılan ve herkesin vazgeçilmezi olmuştur. Kesinlikle ve kesinlikle artık herkesin internetten haberi olmakla birlikte aktif olarak kullandığı da bir gerçek

Vazgeçilmez olmasının ana özelliği nedir peki? İnternette neye bu kadar bağlandık? Direkt ilk girdiğimiz site genellikle Google’dır. Şüphesiz en büyük kütüphane haline gelmiştir. Arkasından da yine herkesçe kullanılan ve kesin bir profil hesabı bulunan Facebook gelmektedir. Videolarımızı, fotoğraflarımızı derken bir çok bilgiyi bu platformdan paylaşabilmekteyiz. Hemen arkasından etiket açma, gündem belirleme gibi özellikleri barındıran yine herkesçe kullanılan Twitter’dır. Sadece bu 3 uygulama bile yeterince iyi örnektir. Günlük hayatımızda her birini sık sık ziyaret etmekteyiz. İnternetin vermiş olduğu bütün avantajları insanoğlu kullanmaktadır. Eskiden bu siteler yokken bizleri buluşturan hepimizi bir çatı altında toplayan siteler tabi ki vardı. Çoğumuz girip arkadaş aramışızdır. Belki de hala devam eden dostluklara sahip olduk bu siteler sayesinde. Çok ayrı bir tadı olan sohbet sitelerinin tercih edilmesinin nedenlerindendir.

Mobil Sohbet

İnsanlarla konuşabilmek ve onlara bir şeyler anlatıp ilişkiler kurabilmek başlı başına bir amaçtır. İletişim kurup ilerletmek istiyorsanız sizlere 2012 yılından beri hizmet verdiğimiz chatlaf.com’u kullanmaya davet ediyoruz. 5 yıldır aktif olan web sitemizde nezih bir ortam oluşturmak ve siz kullanıcıların mutlu huzurlu bir platformda bulunmasını sağlamak temel amaçlarımızdandır. Bilgisayarlarınızla bağlanabilirken aynı zamanda mobil cihazlarınız ile de sohbetlere dahil olabilirsiniz. O gün ki ruh halinize göre istediğiniz bir kategori belirleyerek o chat odasında sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Tamamen size kalmış… Bu odalar üzerinde ister arkadaş arayabilir isterseniz problemlerinizden bahsedebilirsiniz. Kısacası siz ne yapmak istiyorsanız biz onu hazırlıyoruz. Sizler için sadece en iyisini düşünüp en iyisini yaratmaya çalışmaktayız. Hemen sizde giriş yapmak istiyorsanız rumuz ve şifre belirleyerek odalara giriş yapabilirsiniz. Ek bir bilgi gerektirmemektedir.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Özelleştirme - Her Sohbet Oda Benzersiz olun! Çevrimiçi sohbetler ve ...

Güvenli Sohbet Odası, aslında ne demektir? Sohbet güvenliği şu anda sıcak ...

Katıştırılmış Grup Sohbetiyle Fark Bulma Bugün grup sohbet seçeneklerine ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?