Yazışarak Bir İnsanı Tanıma Tüyoları

Yazışarak Bir İnsanı Tanıma Tüyoları

Günümüzde insanları tanımak zor bir hal almıştır. Özelikle online ortamlarda tanışılan kişilerin nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu öğrenmek oldukça zordur. Bir insanı tanımak için öncelikle nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu öğrenmek gerekir. Daha doğrusu sizin aradığınız kriterlere uygun mu bunu test etmek lazımdır. Yazışarak bir insanı tanımak zor gibi gözüküyor olsa da doğru sorular sorarak o kişiyi tanıyabilirsiniz.

Erkekler için ideal bayan kavramı ile bayanların ideal erkek kavramı çok farklıdır. Örneğin bir insanın hobilerini öğrenmek için hobilerin neler, neleri çok seversin gibi soruları sorabilirsiniz. Bir insanın güvenini kazanmak çok zor bir olaydır ve insanlar için çok önemli bir durumdur. İki insan sohbet ederken güven sorunu oluşunca ilişkileri son bulabilmektir. Bu yüzden yazışırken karşınızdakinin size ne kadar güvendiğini sormak yerine daha dolaylı yoldan bunu sorgulanabilirsiniz. Genel olarak bir insanı tanımak için örnekler üzerinden sorular sormak karşıdaki kişiyi tanımak için en ideal seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir İnsanı Tanımak İçin Ne Kadar Yazışmak Gerekiyor?

Bir insanı tanımak için çok uzun bir süre sohbet etmek gerekir. Genelde kişi hakkında biraz bilgi sahibi iseniz bu süre biraz kısalacak gibidir. Örneğin farklı şehirlerde yaşayan iki kişi iseniz kültürel farklılıklar olduğu için uzun süre yazışmaişleminin yapılması gerekmektedir. Günlük hayatta insanların birbirine olan güveni azaldığı için uzun süre yazışma dan o kişi ile buluşmak uygun değildir. Özelikle karşı cinse karşı olan ön yargılar bulunuyorsa karşıdaki kişiyi tanımakuzun zaman alabilmektedir. Genel olarak söylemek gerekirse bir insanı tanımak için chat yapılması için gereken süre 3-4 aydır.

Yeni İnsanlar İle Nereden Chat Yapabilirim?

İnsanlar kendilerini yalnız hissettikleri zaman yeni insanlar ile tanışmak istemektedir. İlk zamanlar chat yapmak isteyen kişiler bu işlemi nereden yapacaklarını bilemezler. Yeni insanlar ile tanışmak için en ideal yollar sohbet siteleridir. Sohbet etmek için de uygun site bulmak önemlidir. Chatlaf sitesi sohbet etmek ve yeni insanlar ile tanışmak için kullanılabilecek en güzel site olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm hizmetleri ücretsiz olan siteye giriş yaparak yeni arkadaşlar edinmek mümkündür.

 

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Web Sitesi İletişim için HTML Sohbet Oda Servisi İletişim, günlük ...

Neden Online Radyo İzleyicisi Dinle ve Sohbet Etmek İstiyor? Gösterişli ...

Yayıncılar Canlı Radyo Sohbet Odasını Gömmek İçin Motivasyon Bir radyo ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?