Yeni Sohbet Odası ve Sunucusu

Bugün sadece yeni bir sohbet odasının eklenmesini değil, aynı zamanda yeni bir sohbet ağını da duyurduğunuzdan çok memnunuz!
“Neden bu kadar büyük bir anlaşma?” Sorduğunuzu duyuyorum … Tamam, muhtemelen yalnızca kafamdaki seslerdir. Eh, yeni bir ağ daha çeşitli ve belki de diğer sohbet odalardan birinde tanışmadığınız yeni insanlarla tanışma fırsatı anlamına geliyor. Chat ve Sohbet hala diğerlerine oranla sıçrayan bir ağdır, bu yüzden gücünden güçlenip büyüyüp büyümeyeceklerini sana söyleyecektir … umarım umut ederim – çok samimi bir grup gibi görünüyorlar.
Şimdilik en azından, sohbet odalardan ikisini ekliyoruz: Gece Ateşi ve beraberindeki radyo istasyonu ChatLaf Radyo .
Onlara en iyi şeyden başka bir şey diliyoruz.

Mobil sohbet ve Tablet kullanıcılarımız için şu anda bir “düzeltme” ile karşı karşıya kaldık: Atrum sunucusundaki tüm sohbet odaları (listedeki sohbet odasının adının yanında bir AT tarafından belirtiliyor) artık bir flaş kullanmıyor olacak mobil cihazlarda görüntülenebilir) sohbet uygulaması – aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın. Bu tabletiniz için de geçerli olabilir, ancak cep telefonu ve Tablet ekranları çok küçük olduğundan pratik bir çözüm olamaz. Daha kük mobil ekranlar söz konusu olduğunda seçenekleri hala araştırdığımızdan emin olunuz – önerilerinizi bekliyoruz!

Sohbet‘i her daim burada yaşaya bilirsiniz. Chatlaf ailesi her zaman sizin için en iyisini düşünmüş ve düşünmeye devam edecektir. Sohbet bir tık uzağınızda sohbet chat odalarımıza bağlanarak neşeli bir ortama sahip ola bilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Özelleştirme - Her Sohbet Oda Benzersiz olun! Çevrimiçi sohbetler ve ...

Güvenli Sohbet Odası, aslında ne demektir? Sohbet güvenliği şu anda sıcak ...

Katıştırılmış Grup Sohbetiyle Fark Bulma Bugün grup sohbet seçeneklerine ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?